R, jak Rozmawiajmy.

Franczyza Remarco

28 lat doświadczenia w marketingu do Twojej dyspozycji.

Zarabiaj na polecaniu i realizacji usług marketingowych, które dostarczymy wspólnie. Zarabiaj na tworzeniu stron internetowych bez znajomości programowania. Twórz razem z nami projekty dla klientów, a także projekty własne. Zdobędziesz cenne doświadczenie i rozwiniesz umiejętności i  możliwości w marketingu internetowym.

 

R, jak Rozmawiajmy.

Franczyza Agencji Marketingu Internetowego

Agencja Remarco powstała 1994 roku, kiedy branża marketingowa w Polsce dopiero się rodziła. Byliśmy przy narodzinach Google, Facebook, Amazon i wszystkich ważnych platform. Dzisiaj obserwujemy rozwój technologii blockchain i Sztucznej Inteligencji.

Dołącz do nas! Chcemy dzielić się z Tobą naszą wiedzą, know-how i wspólnie rozwijać najwyższej jakości ofertę  marketingu  internetowego  dla klientów z Polski, Europy i całego świata (z małymi wyjątkami obecnie).

 

Wpłać zaliczkę i zaczynamy.

.

Dołączam,

a następnie…

Gdy dołączysz do Franczyzobiorców agencji Remarco niezwłocznie kontaktujemy się z Tobą i rozpoczynamy współpracę oraz szkolenia.

Czego się nauczysz?

.

Rozwój strony internetowej

Stworzenie strony internetowej, to dopiero początek drogi w cyfrowym świecie. Twoja strona musi się rozwijać wraz z ekspansją Twojego projektu. Dlatego tak cenny jest nasz system pracy oparty o Progress Log.

SEO, e-PR, Social media, Ads

Twoja strona internetowa potrzebuje publiczności, aby Twój projekt rósł w siłę i kapitał. Warto na początku zainwetować w działania SEO, czyli pozycjonowanie strony internetowej w Google, Bing. Ponadto działania e-PR, komunikacja w social mediach oraz reklamy w popularnych platformach – to wszystko dla Ruchu na Twoje stronie i Rezultatów dla Twojego projektu.

Opieka nad stroną internetową

Tak samo, jak nieruchomość wymaga administracji i stałego utrzymania, konserwacji – tak samo jest ze stroną internetową. Technologia wymaga bieżących aktualizacji, konserwacji oraz  kontroli bezpieczeństwa. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji codziennie.

R, jak Rozmawiajmy.

Liczą się Rezultaty.

 

Strony Internetowe Rezultaty
Strony Internetowe wyniki sprzedaży

Tworzymy strony internetowe i strategie, które dostarczają Rezultaty.

Wierzymy w liczby i wiemy, że strona internetowa ma przynosić Rezultaty. Skupiamy się na odbiorcach i ich ścieżce od punktu zero do włacenia Tobie pieniędzy lub realizacji innego z Twoich założonych celów. 

Ponadto – domyślnie dajemy możliwość prowadzenia testów A/B na Twojej stronie internetowej, abyś mógł porównać Rezultaty różnych Rozwiązań.

 

Strony Internetowe, które dostarczają Rezultaty
Mobilne Strony Internetowe

Tworzymy mobilne strony internetowe.

To już ten czas, kiedy możemy powiedzieć, że “rok mobile” mamy za sobą. W wielu aspektach cyfrowych aktywności korzystamy w większości na smartfonach.

Tworzymy mobilne strony internetowe, stosujemy technologię RWD (Responsive Web Design). Dajemy dużo elastyczności w konstrukcji stron internetowych. 

Twoja strona internetowa to inwestycja.

Lubimy porównanie do nieruchomości – dom możesz kupić lub wynająć. Jeżeli wynajmujesz, płacisz, urządzasz się, ale nie jesteś do końca u siebie i nie masz pełnego spektrum możliwości i korzyści wynikających ze statusu właściciela. 

Jeżeli zainwestujesz w zakup nieruchomości, masz swój własny adres i możesz wszystko dostosować w pełni do swoich potrzeb. Możesz wokół swojego adresu stworzyć centrum w Twojej branży.

Warto rozwijać również kanały social media. Można utworzyć stronę w dostępnych systemach z płatnością abonamentową. Wtedy jesteś najemncą powierzchni. 

Wg nas najcenniejszą inwestycją w wirtualnym świecie jak stworzenie i rozwój swojego własnego adresu internetowego.

Poniżej przedstawimy wideo, w którym nasi partnerzy tłumaczą, jakie możliwości daje system, który udostępniamy naszym klientom.

 

R, jak Rozmawiajmy.

Poznaj nasz sprawdzony
proces pracy i Progress Log.

W procesie tworzenia stron internetowych i obsługi działań e-marketingowych posługujemy się metodologią agile, skrojoną do potrzeb naszych klientów oraz teamów projektowych. Postępy pracy notujemy i archiwizujemy w arkuszach Progress Log, dzięki czemu zawsze możemy wrócić do szczegółów każdego projektu. Jest to niezwykle cenne zarówno dla nas, jak i dla organizacji naszych klientów. 

Skontaktuj się z nami i zapytaj o to, jak Progress Log może pomóc w rozwoju Twojego projektu.

Analizy i konsultacje

Zaczynamy od konsultacji i wnikliwych analiz projektu, konkurencji, fraz kluczowych SEO, komunikacji social media i innych kluczowych kanałów.

Projekt i strategia

Na podstawie wyników analiz projektujemy strategie skrojone na miarę rozwoju Twojego projektu. Czasami strategie musimy przedstawić w większej dokumentacji, a czasami może być ona jednym obrazowym zdaniem.

Wdrożenie

Wdrażamy system WordPress dla Twojej strony z dużą możliwością dalszego rozwoju strony internetowej. Na tym etapie skupiamy się na elementach UX/UI, analityce internetowej oraz wynikach analiz, aby pierwsza wersja stron już przynosiła dla Ciebie Rezultaty.

Rozwój

Strona opublikowana, mamy pierwsze wizyty i wstępny potencjał wzrostu parametrów kluczowych do biznesu. Teraz trzeba iść dalej. Sugerujemy, aby od początku Twoja uwaga była skierowana na działaniach SEO oraz na budowaniu przejrzystej komunikacji w kanałach społecznościowych. 

R, jak Rozmawiajmy.

Dołącz do Remarco.

Lubimy wyzwania, dobre projekty i poruszające pomysły. Ale najbardziej lubimy słyszeć od klientów o dobrych Rezultatach, a od Franczyzobiorców o dobrych zarobkach. 

Daj nam znać i dołącz do nas..

 

TERAZ ZGŁASZASZ SIĘ NA SZKOLENIE

Przechodzimy dalej!