Promocja!

Szkolenia z Marketingu Internetowego przez 1 rok w Akademii R

14,760.00 8,360.00

Szkolenia z Marketingu Internetowego „weekendowe” za 2 tys. zł.? Nie u nas.

Dołącz do Akademii R! Przez 12 mesięcy dzielimy się z Tobą moją 12-letnią praktyczną wiedzą i wiedzą ludzi w naszej agencji R. Poznasz mój „sekretny” sposób na skuteczne SEO – nauczysz się tworzyć strony WordPress – poznasz przewrotne zasady marketingu na Facebooku, dzięki którym nasz projekt – agencja hiszpańskich nieruchomości ma jedne z najlepszych zasięgów i aktywności na FB w całej branży – poznasz narzędzia, z których korzystamy – … i wiele więcej praktycznej wiedzy dla Ciebie przez rok.

Masz pytania? Dzwoń, pisz do mnie (Mateusz):
Tel: +48509694441
WhatsApp: +48509694441
Messenger: m.me/matt-piratzky
LinkedIn: linkedin.com/in/matt-piratzky

 

83 w magazynie

Kategoria:

Opis

Szkolenia z marketingu internetowego (1 rok)

Otrzymujesz dedykowane materiały szkoleniowe z marketingu internetowego (przygotowane w oparciu o Twoje pytania), interdyscyplinarną, praktyczną wiedzę i podstawowe wsparcie techniczne potrzebne do uzyskania wysokich pozycji (nawet TOP1) samodzielnie w wielu branżach, najniższym możliwym kosztem.

 

 

Szkolenie SEO, Content Marketing, WordPress, Social Media …

Zdobywasz interdyscyplinarną wiedzę – nie uważamy się za największych guru w każdym z obszarów e-marketingu. Mamy za to bezcenną wiedzę w wielu obszarach, dzięki której niewielkimi kosztami pokonujemy największych graczy z dużymi budżetami marketingowymi.

 

W Akademii R zdobywasz:

 • wiedzę potrzebną i bezcenną, jeżeli zajmujesz się marketingiem internetowym w firmie/organizacji;
 • wiedzę na wagę złota, jeżeli rozwijasz swój projekt/pomysł w internecie, chcesz stworzyć swoją stronę/sklep internetowy lub planujesz projekt;
 • wiedzę, dzięki której nie przepłacisz za usługi agencji i „specjalistów”;
 • wiedzę wystarczającą, aby samodzielnie przygotować stronę internetową i kampanię e-marketingową projektu;
 • możliwość uzyskania zleceń od naszej agencji R (dla wybranych uczestników);
 • certyfikat ukończenia Akademii R, który potwierdza Twoje kompetencje w obszarach e-marketingu.

Mały projekt, mała firma może pokonać korporację w wielu obszarach w internecie – jeżeli wiesz, co robić i co na danym etapie jest najważniejsze dla wzrostu. Ty już wiesz dlaczego chcesz robić to, co robisz, a w Akademii R dowiesz się, jak to robić skutecznie – właśnie tym się zajmujemy.

 

Program Partnerski R

Zadowolenie i satysfakcję, którą będziesz mieć za 1-2 miesiące możesz wykorzystać w następujący sposób: polecasz Akademię Remarco (R, jak Rezultaty od 94′) i zgarniasz 20% prowizji (obecnie 400 zł netto za każdą osobę, która zapisze się na szkolenie z Twojego polecenia – przyjemny sposób na generowanie pieniędzy).

 

Ahoj! Tu Mateusz Wit Waliczek, CEO | Co-Founder Remarco.

Mam 36 lat, od 18 roku życia prowadzę rodzinną agencję reklamową, którą mój Tata (też Mateusz Piotr Waliczek 🙂 ) zalożył w 1994 roku (w 2016 roku utworzyliśmy rodzinną spółkę jawną). Ponieważ start miałem niełatwy – rodzina w „pętli kredytowej” – całe życie pracuję nad tym, jak niskim kosztem osiągać rezultaty takie, jak duże firmy z dużymi budżetami. Dzisiaj mogę pochwalić się Rezultatami, które mnie zaskakują mnie samego. Wiem, jak niskim kosztem zrobić lepsze efekty niż większość firm osiąga płacąc za usługi marketingowe. Ukończyłem studia podyplomowe „Marketing Internetowy” na AGH w Krakowie – kierunek, który bardzo polecam (sami praktycy i mistrzowie polskich „internetów”), stworzony przez Jarka Królewskiego (uszanowanie) – CEO synerise.com (TOP 1 w rankingu najszybciej rozwijających się firm IT w Polsce), współwłaściciela klubu Wisła Kraków, filantropa, terramózg.

 

 

Od 2004 roku:

 • prowadzę naszą rodzinną agencję reklamową, od 2008 roku rozwijam dział digital i e-marketing;

Od 2012 roku:

 • tworzę blogi, strony i sklepy internetowe w WordPress – sam stworzyłem 50+ serwisów internetowych;
 • zajmuję się SEO, Content Marketingiem, pozycjonuję w Google strony internetowe naszych klientów i projektów własnych – wiele razy, nasze działania SEO dla firm  z sektora MŚP (i dla projektów własnych) wygrały w rankingach Google z największymi firmami;
 • zajmuję się analityką internetową, systemami Google Ads i Facebook Ads;
 • projektuję grafiki, tworzę wideo;
 • prowadzę komunikację i kampanie w mediach społecznościowych – już kilka razy nasze działania social pokonały wyniki największych graczy;

Od 2017 roku:

 • rozwijam własną agencję nieruchomości w Hiszpanii globly.eu – obecnie w wyniku pracy „po godzinach” niewielkim kosztem mamy jedne z największych zasięgów promocyjnych w branży, która wydaje na marketing tysiące € od 3 dekad;
 • rozwijam hobbystycznie serwis internetowych aukcji sztuki.

Zapraszam do Akademii R.

Owocnego dnia!

Mateusz Waliczek
CEO / Co-Founder R, jak Remarco

Remarco Waliczek Spółka Jawna
Kraków / Cieszyn
NIP: 5482673348

Dodatkowe informacje

Specjalizacje

WordPress, Pozycjonowanie, SEO, SEM, Content Marketing, Ekomarketing, PR/SEO Copywriting, Badania rynków i konkurencji w internecie, Certyfikowane Google Analytics, Google Search Console, Google Tag Menager, Google Workspace, Facebook Analytics, Google Ads, Google Merchant Center, Certyfikowane Facebook Ads, Facebook Shops, Chatboty, YouTube, Instagram, LinkedIn, Tworzenie marki, Archetypy marki, Strategie komunikacja marki, Systemy antywirusowe, skanowanie, oczyszczanie z wirusów, Zabezpieczenie przed atakami hackerskimi, Programy lojalnościowe i afiliacyjne, Systemy CRM, Wideomarketing, Projektowanie graficzne, Photoshop, Illustrator, Marketing Automation, Sztuczna inteligencja w marketingu, predykcje…)

Czas nauki

12 miesięcy

Maksymalna liczba uczestników

99 osób