Promocja!

“Sekretna” i prosta strategia na TOP 1 w Google (PRZEDSPRZEDAŻ)

68.00

Pomagamy właścicielom stron internetowych i pracownikom działów marketingowych uzyskiwać pozycję TOP 1 w Google.

Poznasz naszą „sekretną” strategię na skuteczne SEO bez konieczności nauki programowania.

Dlaczego nazywamy ją “sekretna” strategią? Bo jest bardzo mało miejsc, w których można poznać tą strategię wyłożoną na tacy. Zauważyliśmy, że większość ofert pozycjonowania za nawet 1500€/miesięcznie nie uwzględnia tej strategii.

Dowiesz się, co robimy inaczej niż większość, aby uzyskiwać lepsze rezultaty.

Kupując ten produkt w przedsprzedaży uzyskujesz dostęp do dokumentu Google, w którym tworzymy rozdział poświęcony pozycjonowaniu (SEO) do naszej książki o marketingu internetowym. Jest to też materiał z naszych rocznych szkoleń.

BONUS O WARTOŚCI 838PLN! 

Otrzymasz e-book o wartości 838PLN! Wcześniej tytuł e-booka i książki wybierzemy RAZEM z uczestnikami. Odpowiemy na Twoje pytania – zamierzamy wykonać HIT, więc musimy wspólnie zbadać najlepszy nagłówek.

838PLN! – serio za taką cenę będziemy sprzedawać gotowy e-book, a książkę jeszcze drożej – po pierwsze będzie to bardzo CENNA wiedza.

Nie musisz jeździć na konferencje, ani oglądać dziesiętek godzin szkoleń SEO. Możesz szybciej zastosować tą strategię i osiągać Rezultaty w SEO.

Otrzymasz także dostęp do strony, na której od razu możesz przećwiczyć poznaną wiedzę.

36 w magazynie

Kategoria:

Opis

Dowiesz się, jak pozyskiwać w każdym miesiącu ruch na stronie o wartości 8309PLN, albo więcej. Dużo więcej.

Uzyskujesz insiderską wiedzę. Zarys strategii i jej kluczowy punkt poznasz już na wstępie i właściwie możesz od razu przejść do działania. Nie musisz poświęcać dużo czasu na naukę, bo wszystko przedstawiam w prostej i przystępnej formie.

Nasza sekretna strategia nie jest skomplikowana, ale chwilę skupienia i pracy trzeba poświęcić.

Cena tego produktu będzie rosnąć wraz z rozwojem dokumentu z cenną wiedzą na temat pozycjonowania.

100% gwarancji rezultatów i gwarancja zwrotu, jeżeli zastosujesz przedstawioną strategię i nie osiągniesz Rezultatów.

Ahoj! Tu Mateusz Wit Waliczek, CEO | Co-Founder Remarco.

Mam 36 lat, od 18 roku życia prowadzę rodzinną agencję reklamową, którą mój Tata (też Mateusz Piotr Waliczek 🙂 ) założył w 1994 roku (w 2016 roku utworzyliśmy rodzinną spółkę jawną). Najpierw robiłem grafiki w Corelu, później w Adobe, a później zacząłem uczyć się Google, Facebook i kolejnych kanałów marketingowych. Ponieważ start w e-marketingu miałem niełatwy – tzn. lokalni klienci, często znajomi, z niewielkim budżetem „max 1000 zł na marketing”, którzy chcą „podbijać świat” – wiele nauki poświęciłem, aby dowiedzieć się, jak niskim kosztem osiągać rezultaty takie, jak duże firmy z dużymi budżetami. Dzisiaj mogę pochwalić się R, jak Rezultatami, które zaskakują mnie samego. Wiem, jak relatywnie niskim kosztem zrobić lepsze efekty niż większość firm osiąga, płacąc dziesiątki tysięcy za usługi marketingowe i ludzi zatrudnionych na stanowiskach marketingowych. Edukacja: Studiowałem na Akademii Ekonomicznej w Katowicach i na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie – kierunki, Ekonomia, Rozwój Biznesu i Doradztwo Ekonomiczne, Przedsiębiorczość i Innowacje. Ukończyłem też studia podyplomowe „Marketing Internetowy” na AGH w Krakowie – kierunek, który bardzo polecam (nauczają praktycy i mistrzowie polskich „internetów”), stworzony przez Jarka Królewskiego (uszanowanie) – CEO synerise.com (TOP 1 w rankingu najszybciej rozwijających się firm IT w Polsce), współwłaściciela klubu Wisła Kraków, filantropa, terramózg.

Od 2004 roku:

  • prowadzę naszą rodzinną agencję reklamową, od 2008 roku rozwijam dział digital i e-marketing;

Od 2012 roku:

  • tworzę blogi, strony i sklepy internetowe w WordPress – sam stworzyłem 50+ serwisów internetowych;
  • zajmuję się SEO, Content Marketingiem, pozycjonuję w Google strony internetowe naszych klientów i projektów własnych – wiele razy, nasze działania SEO dla firm z sektora MŚP (i dla projektów własnych) wygrały w rankingach Google z największymi firmami;
  • zajmuję się analityką internetową, systemami Google Ads i Facebook Ads;
  • projektuję grafiki, tworzę promocyjne spoty wideo;
  • prowadzę komunikację i kampanie w mediach społecznościowych – już kilka razy nasze działania social pokonały wyniki największych graczy;

Od 2016 roku:

  • rozwijam własną agencję nieruchomości w Hiszpanii globly.eu i media internetowe dla Polaków w Hiszpanii – obecnie w wyniku pracy „po godzinach” niewielkim kosztem mamy jedne z największych zasięgów promocyjnych w branży, w której biura wydają na marketing tysiące € od 2 dekad;
  • rozwijam hobbystycznie serwis internetowych aukcji sztuki i nieruchomości maxfive.pl;
  • rozwijam z serca portal ekologiczny zachęcający do postaw proekologicznych ekologo.pl.

Zapraszam do Akademii R.

Owocnego dnia!

Mateusz Waliczek
CEO / Co-Founder R, jak Remarco i Rezultaty

Remarco Waliczek Spółka Jawna
Kraków / Cieszyn
NIP: 5482673348

Może spodoba się również…