Zaawansowany kurs SEO z certyfikatem w 4 tygodnie: Jak w prosty sposób osiągać rezultaty SEO warte 58304zł? Poznaj 3 sprawdzone przepisy krok po kroku

Original price was: 9840.00zł.Current price is: 7680.00zł.

Poznaj ukrytą wiedzę, której nie znajdziesz w innych kursach. Kup (dla siebie lub w prezencie) kurs SEO z certyfikatem, w którym krok po kroku przedstawiam zaawansowaną strategię SEO i esencję ponad 10 lat praktycznych działań SEO naszej agencji w różnych branżach.

Dowiesz się, co dokładnie krok po kroku musisz zrobić, aby osiągnąć w internecie efekty, których wartość rynkowa to 58304zł (na podstawie aktualnych cenników agencji w 2023 roku). Wiedzę możesz wykorzystać dla swojego projektu lub oferować sprawdzoną strategię SEO innym firmom.

Daję Ci moją osobistą gwarancję rezultatów zastosowanej wiedzy – jeżeli Twój projekt nie będzie osiągał rezultatów biznesowych w Google, zwracamy Ci 100% wpłaty za kurs. Nie licz jednak na zwrot. Licz na dobre Rezultaty Twoich działań 🙂 Jeżeli masz pytania lub wątpliwości, dzwoń do mnie na numer +48 509 694 441 – Mateusz Waliczek.

Promocja!

Cześć! Nazywam się Mateusz Waliczek, prowadzę agencję e-marketingu.

Polecam Ci mój kurs SEO z certyfikatem.

Od 2012 roku:

 • tworzę blogi, strony i sklepy internetowe w WordPress – własnoręcznie stworzyłem 50+ serwisów internetowych;
 • z przyjemnością zajmuję się SEO, Content Marketingiem, pozycjonuję w Google strony internetowe naszych klientów i projektów własnych – wiele razy, nasze działania SEO dla firm z sektora MŚP (i dla projektów własnych) wygrały w rankingach Google z największymi firmami i portalami;
 • zajmuję się analityką internetową, systemami Google Ads i Facebook Ads;
 • projektuję bardziej zaawansowane grafiki, tworzę promocyjne spoty wideo;
 • prowadzę komunikację i kampanie w mediach społecznościowych – już kilka razy nasze działania social pokonały wyniki największych graczy;

Dlaczego warto zainwestować w ten szybki kurs SEO z certyfikatem?

 

1. To jest wiedza zaawansowana, która daje nieuczciwą przewagę nad konkurencją

Zyskujesz dostęp do zaawansowanej wiedzy, którą specjaliści SEO zachowują dla siebie. Dzięki tej wiedzy pokonujemy w Google duże firmy i portale. Poznaliśmy mnóstwo kursów i szkoleń i wiemy, że 95% wiedzy nie musisz znać żeby odnosić dobre rezultaty. W wielu kursach widzieliśmy mnóstwo wiedzy technicznej, o narzędziach etc. (niezwykle cennej wiedzy oczywiście), ale nigdzie nie znaleźliśmy gotowego przepisu na osiąganie Rezultatów w Google. Nasz kurs, to "brakujący element" przedstawiony szybko i praktycznie.

2. Cenna wiedza przedstawiona szybko i praktycznie

Kurs SEO jest szybki, krótki i tak praktyczny, jak tylko się da 🙂 Oszczędność czasu = oszczędność pieniędzy. Szybkie zarabianie pieniędzy = oszczędność czasu. Nie licytujemy się z konkurencją na ilość godzin materiałów szkoleniowych. Właściwie możemy obiecać, że całą wiedzę przeczytasz w jeden wieczór i w ten sam wieczór w ok 20 minut możesz przygotować materiał do praktycznych działań , aby szybko osiągać dobre wyniki. Czytając treść kursu zaskoczysz się tym, jaką wartość rynkową mają działania, które wykonasz w jeden wieczór i jeszcze jeden krótki blok pracy.

3. Konsultujemy Twoją wiedzę i działania praktyczne

W ramch kursu masz dostęp do konsultacji z nami przez 4 tygodnie (4-6 rozmów, e-spotkań). Staramy się dostosowywać nasze konsultacje do potrzeb uczestników kursu i indywidualnie ustalamy terminy konsultacji. Konsultujemy telefonicznie, na WhatsApp oraz podczas spotkań wideo.

4. Możesz zacząć działać od razu

Możesz od razu (dosłownie w pierwszy wieczór) rozpocząć pracę nad Twoim projektem lub od razu zdobyć klienta i zacząć zarabiać z nami pieniądze na oferowaniu usługi SEO w oparciu o sprawdzoną, prostą strategię, o której nie pisze się dużo w internecie, właściwie to nigdy nie znaleźliśmy tak prostej instrukcji osiągania rezultatów SEO i wysokich pozycji w Google. Najpewniej dlatego, że jest to gotowy przepis na biznes. Choć czasem się nam wydaje, że jest to Święty Grall pozycjonowania, to w rzeczywistości jest więcej sprawdzonych strategii i warto się cały czas uczyć, bo SEO to temat obszerny.

5. Masz przepis na gotowy biznes

Na wiedzy przedstawionej w tym krótkim kursie możesz zbudować cały własny biznes lub zbudować franczyzowy biznes z nami - lokalną agencję SEO, która dostarcza realne Rezultaty - w przyjemny sposób możesz zarabiać z nami pieniądze oferując abonamentową usługę SEO we wszystkich branżach.

 

Dlaczego tak tanio sprzedajemy tak cenną wiedzę?

 

To jest dobre pytanie zwłaszcza, że tworzymy sobie potencjalną konkurencję dla naszych usług.

Wierzymy jednak w siłę społecznośc, partnerstwa i w dobrą współpracę. Pieniędzy w budżetach marketingowych firm wystarczy dla wszystkich, którzy poznają cenną wiedzę przedstawioną w kursie.

Uczestnicy kursu stają się naszymi partnerami. Niektórzy rozwiną własne agencje i razem poprowadzimy kampanie internetowe dla klientów. Niektórzy uczestnicy rozwiną franczyzę Remarco i będziemy czerpać zyski z licencji na całą wiedzę naszej agencji. Niektórzy uczestnicy rozwiną swoje biznesy i na pewno wrócą do nas po więcej wiedzy i sprawdzonych strategii.

W naszej agencji najpoważniejsze pieniądze od lat zarabiamy na rozwoju partnerstwa, dlatego najchętniej podzieliłbym się z Tobą tą wiedzą bezpłatnie, aby najszybciej zrealizować nasze cele i osiągnąć założone Rezultaty 🙂

Jednak na rynku jest mnóstwo szkoleń weekendowych i kursów za tysiące złotych, które dają dużo wiedzy, często bardzo cennej wiedzy, ale nie dają gotowych rozwiązań.

Gotowe i sprawdzone rozwiązania mają dużo większą wartość niż ogólna wiedza. Gotowe rozwiązania + konsultacje z agencją Remarco to jeszcze większa wartość.

Możemy sobie pozwolić na to, aby zaoferować tak dużą zniżkę, ponieważ dla nas jest to inwestycja w rozwój sieci partnerskiej, a także inwestycja w poszukiwanie talentów.

 

SEO nie musi być trudne! Może być przyjemną przygodą 🙂

 

Zaawansowany Kurs SEO z certyfikatemOd wielu lat samodzielnie prowadzę działania e-marketingowe kompleksowo, tzn. własnoręcznie tworzę strony internetowe, grafiki, treści, samodzielnie pozycjonuję je w Google i prowadzę działania socialmedia. Układam klocki. Osiągam Rezultaty. W ten sposób bardzo niskim kosztem rozwinąłem agencję nieruchomości, która konkuruje z dużymi spółkami i portalami, które dysponują gigantycznymi (w porównaniu do nas) budżetami na e-marketing.

Jeden z najcenniejszych wniosków z mojego doświadczenia to - wyłącz perfekcjonizm! Tak bardzo dużo rzeczy nie musisz wiedzieć i robić już teraz. Idź do przodu, układaj klocki.

Przedstawię Ci praktyczny przykład: niektóre strony, które sam stworzyłem osiągają słabe wyniki w pagespeed insights (badanie technicznej wydajności strony). Ja nie jestem programistą, sporo musiałbym się jeszcze nauczyć w aspekcie technicznego SEO. Mamy w agencji programistów, ale nie poświęcam ich czasu na dopieszczanie wszystkich technicznych aspektów stron naszych własnych projektów.

Jednocześnie te same strony, które mają słabe wyniki technicznego SEO, mają wyśmienite wyniki w realnych pozycjach w Google, tzn. pozycję nr 1, TOP3, TOP5 na cenne dla nas frazy kluczowe. Te wyniki przynoszą nam realnych klientów i realne pieniądze.

Co więcej - wiele razy namówiłem naszych klientów z niższymi budżetami, aby nie korzystali 🙂 z usług naszych programistów, którzy kosztują 200 zł za godzinę. Widziałem, że wyniki technicznej analizy strony wskazują, że klient powinien zainwestować w wiele poprawek strony. Zamiast tego klienci inwestowali w sprawdzone rozwiązania, osiągają realne wyniki biznesowe i "w locie", powolutku dopieszczają szczegóły.

Zamiast skupiać się na wszystkich elementach SEO, skupiam się na najważniejszych działaniach, na prostych rozwiązaniach, które dają dobre wyniki.

Zainwestowałem dużo czasu i pieniędzy w naukę i praktycznie działania. Zdobyłem doświadczenie, znam sprawdzone rozwiązania i przepisy na osiąganie dobrych wyników.

Z przyjemnością podzielę się z Tobą moim doświadczeniem. Przedstawię Ci gotowe przepisy, które sami wykorzystujemy w naszej agencji i w projektach własnych.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji, aby skonsultować Twój projekt.

Dajemy Ci gwarancję Rezultatów, bo sami wykorzystujemy wiedzę z tego kursu i seryjnie osiągamy Rezultaty dla siebie i dla naszych klientów.

 

Kurs SEO z certyfikatem Remarco

 

Po ukończeniu kursu otrzymasz od nas certyfikat potwierdzający Twoją wiedzę w zakresie zaawansowanej strategii SEO, którą stosują renomowane agencje. Kurs SEO z certyfikatem Remarco to świedectwo wiedzy i umiejętności umożliwiających skuteczne rozwijanie każdego biznesu w internecie.

 

Cześć! Tu Mateusz Waliczek, współzałożyciel, growth hacker w Remarco. Podczas tego kursu przedstawię Ci osobiście sprawdzoną strategię SEO.

 

Mam 37 lat, od 18 roku życia prowadzę rodzinną agencję reklamową, którą mój Tata założył w 1994 roku jako jednoosobową działalność gospodarczą Re.Mar.Co Reklama Marketing Consulting (w 2016 roku przekształciliśmy w rodzinną spółkę jawną Remarco SJ). Najpierw robiłem grafiki w Corelu, później w Adobe, a później zacząłem uczyć się Google, Facebook, Wordpress i kolejnych kanałów marketingowych. Ponieważ start w e-marketingu miałem niełatwy – tzn. lokalni klienci, często znajomi, z niewielkim budżetem „max 300-1000 zł na marketing”, którzy chcą „podbijać świat” – wiele nauki poświęciłem, aby dowiedzieć się, jak niskim kosztem osiągać rezultaty takie, jak duże firmy z dużymi budżetami. Dzisiaj mogę pochwalić się R, jak Rezultatami, które zaskakują mnie samego. Wiem, jak relatywnie niskim kosztem zrobić lepsze efekty niż większość firm osiąga, płacąc dziesiątki tysięcy za usługi marketingowe i ludzi zatrudnionych na stanowiskach marketingowych. Edukacja: Studiowałem na Akademii Ekonomicznej w Katowicach i na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie – kierunki, Ekonomia, Rozwój Biznesu i Doradztwo Ekonomiczne, Przedsiębiorczość i Innowacje. Ukończyłem też studia podyplomowe „Marketing Internetowy” na AGH w Krakowie – kierunek, który bardzo polecam (nauczają praktycy i mistrzowie polskich „internetów”), stworzony przez Jarka Królewskiego (uszanowanie) – CEO synerise.com (TOP 1 w rankingu najszybciej rozwijających się firm IT w Polsce), współwłaściciela klubu Wisła Kraków, filantropa, terramózg.

Od 2004 roku:

 • prowadzę naszą rodzinną agencję reklamową i projektuję graficznie, od 2008 roku rozwijam dział digital i e-marketing;

Od 2012 roku:

 • tworzę blogi, strony i sklepy internetowe w WordPress – własnoręcznie stworzyłem 50+ serwisów internetowych;
 • z przyjemnością zajmuję się SEO, Content Marketingiem, pozycjonuję w Google strony internetowe naszych klientów i projektów własnych – wiele razy, nasze działania SEO dla firm z sektora MŚP (i dla projektów własnych) wygrały w rankingach Google z największymi firmami i portalami;
 • zajmuję się analityką internetową, systemami Google Ads i Facebook Ads;
 • projektuję bardziej zaawansowane grafiki, tworzę promocyjne spoty wideo;
 • prowadzę komunikację i kampanie w mediach społecznościowych – już kilka razy nasze działania social pokonały wyniki największych graczy;

Od 2016 roku:

 • rozwijam naszą własną agencję nieruchomości w Hiszpanii globly.eu i media internetowe dla Polaków w Hiszpanii – obecnie w wyniku pracy „po godzinach” niewielkim kosztem mamy jedne z największych zasięgów promocyjnych w branży, w której biura wydają na marketing tysiące € od 2 dekad;
 • rozwijam hobbystycznie serwis internetowych aukcji sztuki i nieruchomości (obecnie w przebudowie)
 • rozwijam z serca portal ekologiczny zachęcający do postaw proekologicznych ekologo.pl.

Zapraszam do Akademii R.

Owocnego dnia!

Mateusz Waliczek
CEO / Co-Founder R, jak Remarco i Rezultaty

Remarco Waliczek Spółka Jawna
Kraków / Cieszyn
NIP: 5482673348

Kup kurs teraz i dowiedz się jeszcze dzisiaj, jak osiągać Rezultaty SEO warte 58304zł.

Strony Internetowe Rezultaty

Zaawansowany kurs SEO z certyfikatem – Klucz do Sukcesu w Cyfrowym Świecie

Odkryj Potęgę Wiedzy SEO – Zrób Kolejny Krok w Twojej Karierze

W dzisiejszym dynamicznie rozwijającym się świecie cyfrowym, umiejętność skutecznego pozycjonowania stron internetowych jest nie tylko pożądana, ale wręcz niezbędna. Zaawansowany kurs SEO z certyfikatem to inwestycja, która otwiera drzwi do nieograniczonych możliwości w dziedzinie marketingu internetowego i e-commerce. Ale dlaczego właśnie ten kurs jest kluczem do Twojego sukcesu? Pozwól, że wyjaśnimy.

Dlaczego warto wybrać zaawansowany kurs SEO?

 1. Zdobądź Certyfikat Potwierdzający Twoje Umiejętności: Certyfikat z zaawansowanego kursu SEO to potwierdzenie Twoich umiejętności i wiedzy, cenione przez pracodawców i klientów. To dokument, który świadczy o Twojej dedykacji i profesjonalizmie.

 2. Najnowsza Wiedza i Praktyczne Umiejętności: Kursy oferują aktualną wiedzę, zgodną z najnowszymi trendami i algorytmami wyszukiwarek. Uczysz się nie tylko teorii, ale także praktycznych umiejętności, które możesz od razu zastosować w swojej pracy.

 3. Networking i Współpraca: Zaawansowane kursy SEO często łączą w sobie specjalistów z różnych dziedzin, co umożliwia wymianę doświadczeń i budowanie cennych kontaktów zawodowych.

 4. Zwiększ Swoją Wartość na Rynku Pracy: Wiedza i umiejętności zdobyte na zaawansowanym kursie SEO znacząco zwiększają Twoją wartość na rynku pracy, otwierając przed Tobą nowe możliwości kariery.

 5. Zrozumienie Zaawansowanych Strategii SEO: Kurs pozwala zgłębić zaawansowane strategie i techniki SEO, które są kluczowe w osiąganiu wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania.

Jak wybrać odpowiedni kurs SEO?

Przy wyborze kursu warto zwrócić uwagę na:

 • Program nauczania: Upewnij się, że kurs obejmuje najnowsze techniki i strategie SEO.
 • Doświadczenie i reputacja prowadzących: Wybierz kurs prowadzony przez doświadczonych specjalistów z udowodnionymi sukcesami w SEO.
 • Opinie uczestników: Sprawdź opinie i recenzje osób, które już ukończyły kurs.
 • Elastyczność i dostępność: Upewnij się, że forma kursu (online, stacjonarnie) pasuje do Twojego harmonogramu i preferencji.

Podsumowanie

Zaawansowany kurs SEO z certyfikatem to nie tylko szansa na zdobycie cennej wiedzy, ale także inwestycja w Twoją przyszłość zawodową. W świecie, gdzie pozycjonowanie i widoczność w Internecie są kluczowe, takie umiejętności stają się nieocenione. Nie zwlekaj, rozwijaj swoje umiejętności SEO już dziś i otwórz sobie drzwi do świata nowych, ekscytujących możliwości!